KONOPÍ A ZÁKON 167/1998Sb O NÁVYKOVÝCH LÁTKÁH ...

12.11.2014 20:22

ŘÍDÍME SE PODLE ZÁKONA 167/1998 Sb. o návykových látkách,

a tak se musí řídit všechny aktivity celého projektu? Ano! Není v zájmu projektu TRAWA a jeho členu, aby se zákony porušovaly. Ale je v zájmu lidského rozumu, zdraví,  vývoje a pokroku, aby se dodržovali i lidská práva a listina těchto práv. V některých subkulturách může být kontraproduktvní pojetí toho to zákona a listiny lidských práv, jeho chápání a dodržovní. Autor projektu však není zpodpěvědný za jednání členu! Jsme svobodní. Proto je nuutné pracovat tak, jak umožnuje legislativa. Je nutné seriozně postupovat, navrhovat metody a pracovní postupy a tak posouvat hranice a legislativní nařízení, pomalu, zevnitř, systematicky a s jasným cílem, přijatelný i zákonodarcemi.

Je nutné nebýt nepřítelem společnosti, provokáterem, a odpůrcem, ale empaticky chápat druhou stranu, a přitom hledat rozumné cesty k našemu cíli. To je důkaz vyspělé splolečnosti, kde neteče krev, nezní křik, ale lidé  vyjenávjí a tvoří lepší budoucnost a rozumnější zákony.

Používání výrobku z technického konopí, jeho výzkum, pěstování, diskuze o konopí a poularizace informací technického konopí s obsahem THC pod 0,2% i používání marketingového symbolu listu konopí není míněno pro nás jako šíření toxikomanie nebo porušování zákazu dle paragrafu 15  písmene f.  zákona 167/1998Sb. Je to svobodné šíření informací s cílenou propagací technického konopí jako alternativní udržitelné rostliny Cannabis!

 Naším cílem je studovat předvším konopí rod Cannabis s obsahem THC pod 0,3% (případně 0,2%) THC a to pěstovaný z certifikovaného osiva. A to dle zákona 167/1998 Sb. paragraf 24 do 100m2 při větší produkci v suladu s paragrafem 26 a dalšími.

Další legislativní nařízení musí být v rámci projektu dodržovány také!o

Zpět

Kontakt

TRAWA
Ke škole 1388
Mníšek pod Brdy
25210

+420 734 480 580

Fotografie použita dle Creative Commons A Guy Taking Pictures  © 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode